خمام - خمام نباید محل آزمون و خطا باشد / انتخاب بخشدار خمام تسریع گردد
ویژه
امام جمعه خمام تاکید کرد :

خمام نباید محل آزمون و خطا باشد / انتخاب بخشدار خمام تسریع گردد

امام جمعه خمام، گفت : توجه بیشتر به بخش خمام و سرعت بخشیدن به موضوع انتخاب بخشدار یکی‌از توقعات و مطالبات اصلی مردم بخش خمام است.

جمعه، ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸ KHNA76439

امام جمعه خمام ظهر امروز در بخشی‌از خطبه‎‌های نماز جمعه این‌شهر در آستان مقدس امامزاده حسن (ع)، عنوان کرد : توجه بیشتر به بخش خمام و سرعت بخشیدن به موضوع انتخاب بخشدار یکی‌از توقعات و مطالبات اصلی مردم بخش خمام است.
حجت‌الاسلام حامد اسدالله‌زاده با بیان اینکه بارها در جلسات و دیدارهای مختلف با مسوولین مطالبه‌ی معرفی نماینده‌ی عالی دولت برای این‌بخش مطرح گردیده، تصریح کرد : ادارات بخش به مسوولیت‌ها و وظایف قانونی خود آگاه بوده و به آن می‌پردازند، اما مشکلات همچون وضعیت میدان ولیعصر (عج)، محور خمام به خشکبیجار و بعضاً مشکلاتی که در برخی روستاها مشاهده می‌گردد حضور نماینده‌ی عالی دولت در بخش را می‌طلبد، تا به جهت پیگیری و رفع مشکلات گام بردارد.
وی با تاکید بر اینکه دیگر زمانی نیست که خمام بخواهد محل آزمون و خطا باشد و البته به‌دنبال حزب‌گرایی نیستیم، تسریع امر انتخاب بخشدار خمام را از استاندار، فرماندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار شده و خاطرنشان کرد : خمام به بخشداری متعهد، امانت‌دار، حرفه‌ای و متخصص نیازمند است.


موضوع : نماز جمعه
http://khna.ir/76439

۱ دیدگاه

  • خاتون در مورخ 1397/08/18 - 17:40 می‌نویسد :

    امام جمعه عزیز انتخاب بخشدار چه حالی به فرق معشیت مردم میکنه ؟ ممکنه توضیح بده. مگر نه اینه که بخشدار با روابط و ارتباطات انتصاب میشه؟
    خواهشن این شوها رو کنار گذاشته و به فکر سیاست گذاری کلان برای بخش خمام باشید