خمام - قطعی‌های برق کاهش یافته، اما ادامه دارد!
ویژه
از صفر وزیر، تا صفر خمام ؛

قطعی‌های برق کاهش یافته، اما ادامه دارد!

روز گذشته خبری به نقل از وزیر نیرو منتشر شد که از پیش‌بینی بسته شدن پرونده‌ی خاموشی‌های با برنامه در این‌فصل و به صفر رسیدن خاموشی در بخش خانگی، صنعتی و کشاورزی از ۱۹ مردادماه خبر می‌داد، اما این‌موضوع در خصوص بخش خمام صدق نمی‌کند.

پنج شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵ KHNA72875

شهروندان خمامی امروز در محدوده‌ی پست توزیع چوکام درحالی قطع برق بر اساس ساعات اعلام شده در جدول را تجربه کرده‌‌اند که روز گذشته خبری به نقل از وزیر نیرو بر خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که از پیش‌بینی بسته شدن پرونده‌ی خاموشی‌های با برنامه در این‌فصل خبر داده و معتقد بود خاموشی در بخش خانگی، صنعتی و کشاورزی از ۱۹ مردادماه به صفر رسیده است.
به گزارش خمام‌نیوز، تداوم یافتن انتشار جدول قطعی‌های برنامه‌ریزی شده از سوی شرکت توزیع نیروی برق گیلان، اعمال قطعی‌های برنامه‌ریزی شده در برخی از پست‌های توزیع و البته اظهارات مغایر با واقعیت وزیر نیرو موضوعی بود که امروز اعتراض برخی از مشترکین خمامی را در فضای مجازی به همراه داشته و این سوال را در اذهان عمومی تداعی می‌کند که «آیا تقویمی که وزیر نیرو به آن رجوع کرده تنظیم نبوده یا نگاه وی به صفر با عددی که افکار عمومی از آن به عنوان صفر یاد می‌کند مغایرت دارد ؟!».

در همین پیرامون، ریاست اداره برق خمام در گفتگو با خبرنگار خمام‌نیوز به ادامه یافتن اعمال قطعی‌های برنامه‌ریزی شده اشاره کرده و عنوان کرد : با توجه به جدولی که از سوی شرکت توزیع برق گیلان ارائه می‌شود همچنان احتمال اعمال قطعی‌های برنامه‌ریزی شده وجود دارد.
رضا جاهد با تاکید بر اینکه قطعی‌ها در بخش خمام به حداقل رسیده است، تصریح کرد : این قطعی‌ها با توجه به ضرورت تنها در محدوده‌ی برخی پست‌های توزیع تا قبل از عصر اعمال شده و تلاش می‌شود در تمامی پست‌های توزیع اعمال نگردد.

به گزارش خمام‌نیوز، رئیس اداره برق خمام پیش‌تر برخی قطعی‌های خارج از برنامه را مرتبط به اتفاقات برق برشمرده بود، که در همین راستا شهروندان می‌توانند در خصوص اتفاقات، اعلام خاموشی و قطع زمان‌بندی نشده‌ی برق علاوه بر شماره‌ی ۳۴۴۲۲۵۱۱، از طریق سامانه‌ی تلفنی ۱۲۱ اقدام نمایند.


جدول قطعی‌های احتمالی برق خمام / دوشنبه، ۲۹ مرداد

گروهپست توزیعمحدودهقطع اصلیقطع پشتیبان
دخمامبلوار معلم (لاین اداره گاز)، برمچه، کهنه‌خواچکین، کارخانه شهد، خیابان بوعلی، خیابان بهشتی، خیابان مولوی، خیابان راستی، خیابان فرهنگ، خیابان چمساز9 الی 1115 الی 17
بکمربندیفتاتو، طالکام، کویشا، مرزدشت، تیسیه، میدان ولیعصر تا انتهای کلاچاه دوم، جاده جعفرآباد تا اشمنان‌طالم13 الی 15-
جچینی‌سازیاشکیک، باقرخاله، مصردشت15 الی 1719 الی 21
زپوششروستای بیج17 الی 199 الی 11
الففشتکهفشتکه اول، فشتکه دوم، غلامرضا باغ، چاپارخانه، کاچا، پیرده، اسلام‌محله، گورابجیرصحرا، کوچه سعادت، میدان شورا، خیابان پاسداران، خیابان مطهری، محدوده‌ی گرمابه موسوی19 الی 2111 الی 13
وچوکامبلوار معلم (لاین شهرداری)، کوچه حافظ، کوچه بسیج، راسته‌کنار، شیجان، توکسر شیجان، دهنه‌سر شیجان، جیرسر، تازه‌آباد خواچکین، بقعه باباحسن، بالامحله چوکام، فرشکی، میانکل، خیابان تختی21 الی 2313 الی 15
وزیباکنارجفرود بالا21 الی 2313 الی 15

موضوع : اداره‌ی برق، انتخاب سردبیر، یادداشت
http://khna.ir/72875