خمام - افتتاح پروژه‌های عمرانی خمام در هفته دولت
فرماندار رشت خبر داد :

افتتاح پروژه‌های عمرانی خمام در هفته دولت

مهدوی به بهره‌برداری از 15 واحد مسکن روستایی مددجویان در خمام اشاره کرد …

سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶ KHNA30554

سیدعیسی مهدوی صبح امروز در جریان افتتاح پروژه‌های عمرانی خمام، اظهار کرد : هم‌زمان با هفته دولت طرح هادی روستاهای «مصردشت»، «کلاچاه دوم»، «کته‌سر» و «برمچه» با هزینه 9 میلیارد و 800 میلیون ریال در خمام افتتاح شده است.
وی به بهره‌برداری از 15 واحد مسکن روستایی مددجویان در خمام اشاره کرد و افزود : واحدهای مسکن با اعتبار 2 میلیارد و 245 میلیون ریال احداث شده است. مهدوی از احداث کلاس درس در مدارس شهید دستغیب و امام خمینی (ره) با اعتبار 975 میلیون ریال خبر داد و بیان کرد : هم‌زمان با هفته دولت آسفالت راه‌های روستایی «برمچه»، «جیرسر باقرخاله»، «کته کول» و «دافچاه» افتتاح شده است.
فرماندار رشت با بیان اینکه سیستم روشنایی کمربندی خمام به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد : 4 میلیارد و 597 میلیون ریال برای افتتاح پروژه‌های مذکور هزینه شده است.

untitled

وی کابل‌کشی، نصب ترانس و احداث شبکه فشار ضعیف هوایی را از جمله پروژه‌های افتتاحی هم‌زمان با هفته دولت در خمام برشمرد و بیان کرد : پروژه‌های مذکور با اختصاص یک میلیارد و 391 ریال افتتاح شده است. مهدوی به پروژه گازرسانی به روستاهای «دافچاه»، «کته‌سر»، «پایین‌محله دافچاه»، «کلاچاه اول» و «لات» اشاره کرد و گفت : پروژه‌های مذکور با اعتبار 51 میلیارد و 305 میلیارد ریال افتتاح شده است.
فرماندار رشت، بهره‌برداری از جایگاه دومنظوره نگین شمال با اعتبار 42 میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های افتتاحی هم‌زمان با هفته دولت در خمام عنوان کرد. وی با اشاره به اینکه در مجموع 343 پروژه عمرانی و تولیدی هم‌زمان با هفته دولت در رشت افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد : تعداد 11 پروژه با سرمایه‌گذاری 68 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد.


موضوع : فرمانداری، هفته‌ی دولت
منبع : فارس
تصویر : ایلنا
http://khna.ir/30554

دیدگاه شما چیست ؟!