خمام - حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند
جلیل غیاثی مطرح کرد :

حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

نشست مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با اعضای شورای اسلامی شهرستان رشت برگزار شد.

جمعه، ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵ KHNA29782

مسعود رهنما روز گذشته در نشست با اعضای شورای اسلامی این شهرستان با اشاره به موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها، اظهار کرد : حضور بانوان در ورزشگاه‌ها جزو مطالبه اجتماعی زنان است و دولت باید برای این موضوع تدبیر بیندیشد. وی با بیان اینکه حضور بانوان با رعایت حد و حدود شرعی می‌تواند انجام شود، تصریح کرد: در ورزشگاه‌های مختلف بخش ویژه خانوادگی وجود ندارد و بنده اعتقاد دارم حضور بانوان می‌تواند مانع از بروز بسیاری مشکلات و آسیب‌های اجتماعی شود مشروط بر اینکه حدود شرعی رعایت و امکان حضور آنها به نحو مطلوب فراهم شود.

عضو شورای اسلامی شهر خمام نیز در تایید سخنان رهنما گفت: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند. جلیل غیاثی با بیان اینکه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از درگیری‌ها فیزیکی و حرکات غیرمتعارف جلوگیری می‌کند، افزود: حتی حضور یک بانو در ورزشگاه می‌تواند مانع از فحاشی افراد شود.
وی با اشاره به اینکه به احترام حضور بانوان از بسیاری بداخلاقی‌های اجتماعی در ورزشگاه‌ها جلوگیری می‌شود، اظهار کرد: این امر موجب رشد و تعالی ورزش می‌شود. عضو شورای اسلامی شهر خمام در ادامه از وجود سه سالن ورزشی در این شهر خبر داد و یادآور شد: از این سالن‌ها قهرمانان زیادی تحویل جامعه شده است.
وی وجود چهار سالن بدنسازی در خمام را پاسخگوی نیازها ندانست و یادآور شد: ما در جایگاه شورا می‌توانیم به ورزش شهر و دیار خود کمک کنیم. غیاثی ارتباط رئیس ورزش و جوانان شهر خمام با اعضای شورا را خوب توصیف کرد و متذکر شد: این ارتباط دوستانه است و می‌تواند برای توسعه ورزش خمام تاثیرگذار باشد.


موضوع : شورای شهر، ورزشی
منبع : فارس
http://khna.ir/29782

دیدگاه شما چیست ؟!