خمام - محسن فروزان به تیم سیاه‌جامگان مشهد پیوست

محسن فروزان به تیم سیاه‌جامگان مشهد پیوست

محسن فروزان بعد از عقد قرارداد با سیاه جامگان مشهد از فردا به طور رسمی کارش را با این تیم آغاز خواهد کرد.

چهارشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴ KHNA29777

دروازه‌بان فصل گذشته استقلال بعد جدایی از جمع آبی‌پوشان به سیاه جامگان پیوست تا زیر نظر رسول خطیبی در فصل آینده به بازی بپردازد.
مهمترین حاشیه حضور فروزان در سیاه جامگان به ملاقات زودهنگام او با تیم سابقش در هفته اول مربوط می شود، جایی که او با پیراهن شماره یک باید برابر استقلال و خصوصا مهدی رحمتی که مهمترین عامل جدایی‌اش از این تیم بوده قرار گیرد. مسلما این دیدار انگیزه‌های زیادی برای فروزان در پی خواهد داشت تا توانایی های خود را به پرویز مظلومی دیکته کند. او در گفتگو با “ورزش سه”، درباره جدایی‌اش از جمع استقلالی‌ها گفت: فصلی با خاطرات تلخ و شیرین را در استقلال پشت سر گذاشتم و مطمئنا از اینکه افتخار پوشیدن این تیم که یکی از آرزوهایم بود را به دست آوردم به خودم میبالم. اهداف زیادی در استقلال داشتم که متاسفانه شرایطی به وجود آمد که به آنها نرسیدم. برای من هیچ چیز به پایان نرسیده و مطمئنا پرقدرت‌تر به این تیم باز خواهم گشت.
وی ادامه داد: حرف برای گفتن زیاد دارم اما به احترام طرفداران استقلال و تعهدی که نسبت به این باشگاه حس می کنم ترجیح می دهم درباره آن سکوت کنم. امیدوارم هواداران عزیز استقلال که در این مدت با حمایت‌های خود من را شرمنده خود کردند همیشه شاد باشند و بهترین‌ها را برای آنها از ته دل آرزو می کنم.
فروزان درباره جدایی‌اش از استقلال گفت: برایم حضور در استقلال اینقدر ارزشمند بود که نخواهم درباره اتفاقات رخ داده حرفی بزنم و البته باید بگویم توقع چنین برخوردی را با خودم نداشتم. من بازیکن ملی پوش این تیم بودم و در فصل گذشته هم تمام تلاشم را کردم تا استقلال به موفقیت برسد و کارشناسان می توانند درباره عملکردم در این تیم نظر بدهند.
فروزان درباره حضورش در جمع شاگردان رسول خطیبی گفت: رسول خطیبی یکی از باانگیزه‌ترین مربیان لیگ است که برآورده کردن انتظارات او خیلی سخت است و همیشه به دنبال بهتر شدن است. خوشحالم به تیمی می روم رسول خطیبی سرمربی آن است و من در گذشته نیز تجربه خوبی در کنار او داشتم و مطمئنا تمام توانم را در این فصل هم به کار خواهم گرفت تا موفق شویم.
شماره یک جدید سیاه جامگان حضور بازیکنان باتجربه ای مثل عنایتی را یکی از نقاط قوت تیم جدیدش می داند: رضا عنایتی بازیکنی است که حضورش در سیاه جامگان برای من قوت قلب بزرگی است و مطمئنا او می تواند فصل خوبی را در این تیم پشت سر بگذارد.
فروزان در ادامه درباره برخورد او و عنایتی در هفته اول با استقلال گفت: در هر تیمی بودم برای موفقیت آن تمام توانم را به کار بردم و اکنون نیز به سیاه جامگان تعهد دارم. مطمئنا مانند فصلی که در گسترش برابر استقلال بهترین بازیکن زمین شناخته شدم تمام تلاشم را خواهم کرد که عملکرد خوبی داشته باشم و این یک دیدار و ملاقات ویژه خواهد بود.
فروزان در پایان گفت: امیدوارم دوباره فرصتی شود که به استقلال برگردم و دینم را به طرفداران این تیم ادا کنم. مطمئن باشید هر جا باشم قلبم برای هواداران استقلال می‌تپد و برای آنها بهترین‌ها را آرزو می کنم.


موضوع : فوتبال، ورزشی
منبع : ورزش۳
http://khna.ir/29777

دیدگاه شما چیست ؟!