خمام - آقازاده؛ نماینده‌ای با نمره انضباط ۲۰
مرد همیشه ساکت مجلس /

آقازاده؛ نماینده‌ای با نمره انضباط ۲۰

کمتر کسی را در گیلان می‌توان پیدا کرد که شکی داشته باشد که سیدعلی آقازاده، نماینده دوره هشتم و یازدهم رشت در مجلس منضبط‌ترین نماینده گیلان است؛ نماینده‌ای که همواره در جلسات مجلس حضور پیدا می‌کند؛ حضوری ثابت و منظم اما ساکت، خاموش!

سه شنبه، ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱ KHNA108847

کمتر کسی را در گیلان می‌توان پیدا کرد که شکی داشته باشد که سیدعلی آقازاده، نماینده دوره هشتم و یازدهم رشت در مجلس منضبط‌ترین نماینده گیلان است؛ نماینده‌ای که همواره در جلسات مجلس حضور پیدا می‌کند؛ حضوری ثابت و منظم اما ساکت، خاموش!

به گزارش خمام‌نیوز به نقل از گیل‌خبر، شاید حضور منفعلانه آقازاده در مجلس هشتم و نارضایتی عمومی از عملکرد وی سبب گردید تا در دوره نهم و دهم، از ورود به مجلس باز بماند.

با اینحال، در دوره یازدهم به لطف عدم حضور برخی داوطلبان تاثیرگذار و شاخص در رقابت‌های انتخاباتی و به مدد دوستان پرنفوذی که حضور وی را در لیست اصولگرایان تضمین کردند و تبلیغات رسانه‌ای چشمگیر؛ آقازاده توانست به عنوان نفر دوم از رشت‌وخمام وارد مجلس شورای اسلامی شود.

درحالی‌که انتظار می‌رفت آقازاده در دومین دوره حضور خود در بهارستان، چهره‌ای متفاوت از خود به نمایش بگذارد و ذهنیت جامعه را نسبت به سکوت و بی تحرکی همیشگی خود تغییر دهد، با این حال آقازاده نشان داد که این انتظار از وی، انتظاری بیهوده و محال است و وی همچنان شاگرد اول مکتب انفعال است.

جالب توجه است که نماینده رشت‌وخمام در مجلس یازدهم، در این ۴ سال نه از دولت حسن روحانی انتقاد جدی کرد و نه در زمان دولت ابراهیم رئیسی لب به انتقاد گشود؛ نه قیمت دلار و تورم افسارگسیخته مایحتاج اساسی مردم خم به ابروی آقای نماینده آورد و نه به خاک سیاه نشستن کشاورزان گیلانی با واردات بی‌رویه برنج و چای!

آقازاده که همواره نجیب و سربه‌زیر است به ویژه در برابر دولتمردان، حتی در امضای طرح و لوایح هم با ۱۵ طرح در انتهای فهرست نمایندگان گیلان قرار دارد و فقط ابراهیم نجفی نماینده آستانه اشرفیه که تنها ۲ سال در مجلس حضور دارد، هم اندازه وی طرح و لوایح امضا شده دارد که این خود گواهی دیگر بر عدم کنشگری نماینده مرکز استان است.

حال در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، سردار آقازاده بار دیگر سودای مجلس در سر دارد؛ اما این‌سوال مطرح است که جناب نماینده در ۸ سال حضور خود در مجلس چه حرکت مثبتی برای مردم رشت‌وخمام انجام داده که انتظار دارد باز هم مردم به وی اعتماد کنند؟

آقازاده همان است که همیشه بود؛ ساکت، منفعل و خاموش! شاید مردم انتظاری بی‌جا از نماینده‌ای داشتند که پیش‌تر، در دفاع از حقوق آنها نمره قبولی نگرفته بود؛ گویی که آزموده را آزمودن خطاست!


موضوع : انتخابات، نمایندگان
منبع : گیل خبر
http://khna.ir/108847

دیدگاه شما چیست ؟!