خمام - عضو شورا از بی‌اعتنایی و سهل‌انگاری استانداری در مقوله ابلاغ طرح هادی گلایه کرد
خطاب به استاندار گیلان؛

عضو شورا از بی‌اعتنایی و سهل‌انگاری استانداری در مقوله ابلاغ طرح هادی گلایه کرد

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر خمام از آنچه بی‌توجهی، بی‌اعتنایی، کم‌کاری و سهل‌انگاری استانداری در مقوله ابلاغ طرح هادی این‌شهر خواند، گلایه نمود.

دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۲ KHNA104333

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر خمام از آنچه بی‌توجهی، بی‌اعتنایی، کم‌کاری و سهل‌انگاری استانداری در مقوله ابلاغ طرح هادی این‌شهر خواند، گلایه نمود.
ایمان سهیلی ظهر امروز در جلسه عادی شورای شهر در ساختمان این‌شورا با بیان اینکه وظیفه نمایندگی‌از مردم را برگردن داشته و باید آن‌را به‌درستی ادا نماییم، عنوان کرد: ابلاغ طرح هادی یکی‌از دغدغه‌های شهروندان به‌شمار می‌رود، که مکرراْ به شهرداری و شورا انتقال می‌یابد؛ موضوعی‌که ۲ سال به‌دلیل ضعف در تصمیم‌گیری استان، باعث ضرر و زیان مالی و اجتماعی به مردم شریف خمام گردیده و درحال تبدیل‌شدن به یک‌معضل و بحران است.
وی با تاکید بر آنکه تورم بیداد کرده و قیمت‌ها هر روز افزایش نجومی می‌یابند، افزود: اگر جوانی قرار بود ۲ سال قبل با ابلاغ طرح مذکور یک مسکن تهیه نماید، امسال باید تنها به فکر و آرزوی آن‌مسکن باشد.
به گفته‌ی سهیلی، امیدواریم گوش شنوا و همتی همگانی در استانداری برای این‌مساله وجود داشته باشد و بتوانیم با خطاب قراردادن استاندار به‌عنوان نفر اول اجرایی این‌استان، پاسخ مناسبی دریافت نموده و شاهد حل مشکل باشیم.
این‌عضو شورا، تاکید کرد: بارها این‌نقد را به عناوین و روش‌های مختلف مطرح کرده، اما تاکنون بازخورد مناسبی دریافت نکرده‌ایم.


موضوع : استانداری، شورای شهر
http://khna.ir/104333

دیدگاه شما چیست ؟!