خمام - با واگذاری زمین به بنیاد مسکن موافقت شد
در جلسه عادی شورا ؛

با واگذاری زمین به بنیاد مسکن موافقت شد

واگذاری زمین به بنیاد مسکن در نوزدهمین جلسه عادی شورای شهر امروز با حضور ۴ عضو به تصویب رسید.

سه شنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳ KHNA99305

رییس شورای اسلامی شهر خمام با اشاره به درخواست بنیاد مسکن برای واگذاری زمین به‌منظور احداث ساختمان برای این‌اداره، عنوان کرد : زمانی‌که مجموعه شهرداری و شورا امتیازی را برای یک‌دستگاه اجرایی یا خدمت‌رسان قائل می‌شود، متعاقباً انتظار می‌رود به‌صورت منطقی و قانونی منافع مردم در آن لحاظ گردد.
جلیل غیاثی ظهر امروز در جلسه شورا واقع‌در ساختمان شهرداری با تاکید بر اینکه درصورتی‌که منافع شهروندان دیده نشود این‌همکاری‌ها اثربخشی نخواهند داشت، افزود : همه به‌دنبال پیشرفت شهرستان خمام هستیم، چراکه نباید اسم شهرستان را یدک کشیده، اما از امکانات بخشی یا کمترازآن برخوردار باشیم.
این‌مسوول از بنیاد مسکن، مشاورین طرح‌ها و تمام دستگاه‌های مرتبط با تدوین طرح‌های هادی شهر و روستاها خواست تا منافع مردم را دیده و رعایت حال آنها را داشته باشند.

در ادامه، سرپرست بنیاد مسکن خمام با بیان اینکه حضور این‌اداره در شهرستان به ارتباط بهتر و افزایش رضایتمندی مردم انجامیده، گفت : با وجود آنکه ساختمان بنیاد خمام در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته، اما سالمندان برای مراجعه به این‌اداره با مشکل مواجه هستند.
اوسط قدرتی با تاکید بر اینکه درصورت واگذاری زمین این‌آمادگی وجود دارد تا ساختمانی مناسب در کمتر از یکسال پس‌از صدور پروانه احداث گردد، تصریح کرد : جمعیت شهرستان نوپای خمام درحال افزایش بوده و ماهانه حدود ۲۰۰ الی ۲۵۰ مورد استعلام برای ساخت‌وساز صورت می‌گیرد.
وی با اشاره بر اینکه بیشترین جلساتی‌که در مدت حضور خود در خمام داشته‌ام درخصوص اصلاح طرح هادی مرزدشت بوده، خاطرنشان ساخت : به‌دنبال بستن طرح‌های هادی به‌شکلی هستیم که حق‌وحقوق از بین‌رفته افراد بازگردد و مساوات و عدالت برای روستا و روستاییان رعایت شود.

به گزارش خمام‌نیوز، تصویب شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری، درخواست شهرداری مبنی‌بر فروش زمین بر اساس ماده ۱۰۱ شهرداری‌ها، جابجایی گذرگاه عابرپیاده جنب پل خیابان فرهنگ، تعیین‌تکلیف دکه‌های سطح شهر، ترک تشریفات آسفالت، مجوز برای مزایده تامین نیروی انسانی، روکش آسفالت، بازگشایی معبر فرهنگیان و افزایش نرخ تاکسی‌ها و آژانس‌ها از جمله عناوین دستور جلسه امروز بوده است.
گفتنی‌است، واگذاری زمین به بنیاد مسکن در نوزدهمین جلسه عادی شورای شهر با حضور ۴ عضو به تصویب رسید.


موضوع : بنیاد مسکن، شورای شهر
نویسنده : حبیب صابری
تصویر : جواد منادی
http://khna.ir/99305

دیدگاه شما چیست ؟!