خمام - درختان سالم به قطعات چندمتری بریده و در رودخانه رها شدند
ویژه
نایب‌رییس شورای فتاتو :

درختان سالم به قطعات چندمتری بریده و در رودخانه رها شدند

نایب‌رییس شورای اسلامی روستای فتاتو نسبت به اظهارات اخیر فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان گیلان واکنش نشان داد.

چهارشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲ KHNA98209

نایب‌رییس شورای اسلامی روستای فتاتو نسبت به اظهارات اخیر فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان گیلان واکنش نشان داد.

شهریار صفرپور در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه بارها درصورت مشاهده موارد تخلف با یگان مذکور تماس گرفته، اما تنها در یک‌مرتبه از آن‌موارد شاهد حضور ماموران بوده‌ایم، تصریح کرد : در آن‌زمان هم فردی متخلف شناسایی و دستگیر شد، که پس‌از چندروز آزاد گردیده و بر اساس اعلام منابع محلی به دفعات به سرقت چوب و بریدن درختان ادامه داده است.

وی با تاکید بر اینکه چگونه می‌توانند بیان کنند وضعیت تحت کنترل است، ادامه داد : صدای اره‌نمودن درختان در سکوت شب به وضوح شنیده می‌شود، درختان سالم به قطعات چندمتری بریده شده و برای انتقال در رودخانه رها می‌گردند، اما با وجود گزارش به‌موقع، شاهد حضور شبانه ماموران یگان حفاظت نبوده‌ایم.

این‌عضو شورا خواستار افزایش نظارت متولیان امر و بررسی بیشتر موضوع، به‌جای حذف صورت‌مساله شد.


موضوع : جوابیه، محیط زیست
http://khna.ir/98209

دیدگاه شما چیست ؟!

بازنشر یادداشت‌ها و انتشار جوابیه‌های دریافتی به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.