خمام - شهردار: دستگاه‌های خدمات‌رسان بزرگترین مانع ما برای خدمات‌دهی هستند
ویژه
طرح تعریض از سر گرفته شد /

شهردار: دستگاه‌های خدمات‌رسان بزرگترین مانع ما برای خدمات‌دهی هستند

ابوالحسن سیمایی، گفت: در تلاش هستیم تا علاوه‌بر کمک به رفع مشکل ترافیک شهر، مبلمان شهری را نیز تغییر داده و در بلوار خیابان اصلی به‌جای سنگ، درخت بکاریم.

دوشنبه، ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹ KHNA95078

شهردار خمام به ازسرگیری طرح تعریض خیابان امام خمینی (ره) اشاره نموده و با بیان اینکه طرح مذکور پس‌از چند سال رکود آغاز گردیده، تصریح کرد : این‌عملیات با توجه به ترافیک شهر خمام و تقاضای شهروندان مجدداً در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
ابوالحسن سیمایی عصر امروز در گفتگو با خمام‌نیوز با اشاره بر انجام فاز نخست طرح تعریض از محدوده ورودی خیابان بوعلی تا مقابل بانک تجارت، ادامه داد : تداوم تعریض خیابان اصلی تا میدان شورا از جمله برنامه‌های شهرداری می‌باشد، که پس‌از رفع موانع اداری ادامه خواهد یافت.
وی با اذعان بر اینکه اداره برق برای جابجایی تاسیسات خود نیازمند اعتبار بوده و با دست خالی نمی‌تواند خدمات‌دهی کند، عنوان کرد : مجوز تخصیص اعتبار و برآورد جابجایی تاسیسات برق از تهران درحال انجام می‌باشد، که با پیگیری در استان برای شرکت توزیع برق خمام لحاظ گردد؛ در همین‌راستا موقتاً پست برق مقابل ورودی خیابان بوعلی را تا تحقق اعتبار رنگ‌آمیزی کرده‌ایم که در شب برای رانندگان حادثه‌ساز نشود.
سیمایی با انتقاد از عملکرد مخابرات خمام برای جابجایی یک پست تلفن از مقابل بانک ملی، افزود : دستگاه‌های خدمات‌رسان بزرگترین مانع ما برای خدمات‌دهی به شهروندان هستند، به‌گونه‌ای که چندین‌ماه است اقدامی نکرده و جلوی پیشرفت پروژه را گرفته‌اند.
شهردار خمام با بیان اینکه اگر شهرداری به پست تلفن دست بزند تلفن بانک‌ها و تعدادی‌از شهروندان با قطعی مواجه می‌گردد، یادآور شد : از شرکت مخابرات برای حل دغدغه مردم انتظار همکاری وجود دارد.
این‌مسوول با بیان اینکه قبول مسوولیت در شهرستان لازمه‌ی داشتن اختیار است، ادامه داد : با همه سختی‌ها در تلاش هستیم تا همدلی و همگرایی برای آبادانی شهر صورت بپذیرد.
وی با بیان اینکه نه رسانه‌ها به‌عنوان چشم مردم این‌مساله را می‌پذیرند و نه شهروندان چنین عملکردی را از مسوولان شهری قبول می‌کنند، خاطرنشان کرد : این‌آمادگی از سوی شهرداری وجود دارد تا فاز اول پروژه تعریض را درصورت تامین اعتبار شرکت برق و همکاری مخابرات ظرف مدت یک‌هفته به سرانجام رسانده و فاز دوم را تا پایان سال جاری عملیاتی کند.
به گفته‌ی سیمایی، در تلاش هستیم تا علاوه‌بر کمک به رفع مشکل ترافیک شهر، مبلمان شهری را نیز تغییر داده و در بلوار خیابان اصلی به‌جای سنگ، درخت بکاریم.


موضوع : شهرداری، گزارش تصویری
http://khna.ir/95078

۱ دیدگاه

  • امین در مورخ 1400/09/02 - 11:03 می‌نویسد :

    بجای سنگ گل و گیاه باشه مردم بیشتر استقبال میکنن بسیار طرح عالی هست در داخل شهر افرین به این طرح