خمام - لوله‌گذاری خیابان حافظ درحال انجام است / بخشی‌از رودخانه در محدوده خیابان پاسداران سرپوشیده می‌شود
شهردار خمام خبر داد :

لوله‌گذاری خیابان حافظ درحال انجام است / بخشی‌از رودخانه در محدوده خیابان پاسداران سرپوشیده می‌شود

شهردار خمام از آغاز عملیات لوله‌گذاری خیابان حافظ با توجه به انعقاد قرارداد فاز دوم از طرح سرپوشیده‌کردن رودخانه در این‌خیابان خبر داد.

شنبه، ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳ KHNA90571

شهردار خمام از آغاز عملیات لوله‌گذاری خیابان حافظ با توجه به انعقاد قرارداد فاز دوم از طرح سرپوشیده‌کردن رودخانه در این‌خیابان خبر داد.
موسی فکور ظهر امروز در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه عملیات لوله‌گذاری با توجه به توقف چندروزه آب‌گذاری کانال‌های کشاورزی از امروز آغاز شده، افزود : از این‌فرصت چندروزه استفاده خواهیم کرد، اما ادامه پروژه در زمان مناسب ادامه می‌یابد.
وی همچنین با اشاره به نبود راه دسترسی مناسب به اداراتی همچون کمیته امداد، پزشکی قانونی و سپاه در زمین واگذاری‌شده از سوی شهرداری در محدوده خیابان پاسداران، تصریح کرد : متاسفانه از گذشته راه دسترسی مناسب برای این‌زمین‌ها پیش‌بینی نشده بود و لوله‌گذاری و سرپوشیده‌کردن رودخانه مدنظر قرار داشت، که از هزینه‌ی بالایی برخوردار خواهد بود.
به گفته‌ی فکور، شرکت آب منطقه‌ای معتقد است لوله‌گذاری با توجه به حجم بالای آب این‌رودخانه «که مورد استفاده کشاورزان می‌باشد» و احتمال بروز مشکلات در آینده مطلوب نبوده و این‌امر باید به‌صورت باکس‌گذاری با بهره‌گیری‌از باکس‌های بتنی پیش‌ساخته انجام شود.
شهردار خمام با اشاره به بازدید امروز مدیر آب منطقه‌ای استان از رودخانه مذکور، خاطرنشان کرد : در وهله اول بهره‌گیری از مشاور پیشنهاد شده و قول مساعد داده شد که مساعدت‌های لازم از سوی آب منطقه‌ای برای سرپوشیده‌کردن مسیر رودخانه به طول ۳۵ متر صورت بپذیرد.


موضوع : رودخانه‌ها، شهرداری، گزارش تصویری
گزارش : جواد منادی
http://khna.ir/90571

دیدگاه شما چیست ؟!