خمام - مسیرهای ورودی ساحل جفرود بالا مسدود شد
از سوی ستاد ساماندهی سواحل ؛

مسیرهای ورودی ساحل جفرود بالا مسدود شد

فریبرز سعیدی‌کیا با تاکید بر لزوم حفظ شعائر و حرمت تاسوعا و عاشورای حسینی، گفت : با افراد هنجارشکنی که حرمت این ایام را حفظ نمی‌کنند و اقدام به حرمت شکنی و هنجار شکنی در سطح تفرجگاه‌ها می‌کنند، برخورد می‌شود.

جمعه، ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶ KHNA86729

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان رشت از بسته‌شدن راه ورودی سواحل و تفرجگاه‌های شهرستان رشت در راستای جلوگیری از تجمعات گردشگران و پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
فریبرز سعیدی‌کیا در ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های شهرستان رشت با بیان اینکه این‌شهرستان به لحاظ وضعیت ابتلا به بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد، اظهار کرد : بر همین اساس با توجه به تجمع مسافران و گردشگران در سطح سواحل و تفرجگاه‌ها، کلیه ورودی‌های شهرستان به سواحل رشت در ایام تعطیلات پیش رو مسدود می‌شود.
وی با تاکید بر لزوم حفظ شعائر و حرمت تاسوعا و عاشورای حسینی، خاطرنشان کرد : با افراد هنجارشکنی که حرمت این ایام را حفظ نمی‌کنند و اقدام به حرمت شکنی و هنجار شکنی در سطح تفرجگاه‌ها می‌کنند، برخورد می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت نیز در این‌جلسه با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان رشت و حرمت ایام عزاداری ماه محرم، از مسافران خواست : به طور جد از سفر به شهرستان رشت و حضور در مناطق گردشگری و تجمعات پرهیز کنند.
محمدعلی ویشکایی با اشاره به سوابق درخشان مهمان نوازی مردم گیلان، گفت : با وجود اینکه مهمان نوازی با فرهنگ مردم این دیار درهم تنیده شده، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا، استان گیلان و شهرستان رشت به هیچ وجه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نیست.


موضوع : ساحل دریا، کرونا، محرم
منبع : ایسنا
http://khna.ir/86729