خمام - تغییر پیمانکار یا عدم قابلیت وی نادرست است / مجبور به شکایت شده‌ام
شهردار خمام مطرح کرد :

تغییر پیمانکار یا عدم قابلیت وی نادرست است / مجبور به شکایت شده‌ام

موسی فکور، گفت : در طول عمر خود از کسی شکایت نکرده، اما مجبور به شکایت شده‌ام.

جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵ KHNA86598

شهردار خمام با اشاره به سخنان خود در جلسه اخیر شورای اداری به‌منظور رعایت عدالت در توزیع آن، از افزایش اعتبار شهر خمام خبر داده و عنوان کرد : خوشبختانه بودجه‌ای که برای شهر خمام در نظر گرفته شده از شهرهای دیگر در بین بخش‌های شهرستان رشت بیشتر بوده است.
موسی فکور شب گذشته در جلسه مجموعه شهرداری و شورای شهر با زنان ورزشکار خمام، پروژه پل خیابان فرهنگ را پروژه‌ای سنگین قلمداد کرده و با بیان اینکه شورا و شهرداری در هیچ‌شهری از حوزه بخش‌های این‌شهرستان پروژه ۲ الی ۳ میلیارد تومانی را در شرایط بد اقتصادی آغاز نکرده و خطر نمی‌کند، تصریح کرد : با این‌پول می‌توانستیم کارهای سطحی انجام دهیم که مورد تشویق بسیاری‌از افراد واقع شود، اما کاری زیرساختی‌را برای پیشرفت شهر آغاز نموده‌ایم، که البته تملک زمین‌ها به‌منظور بازگشایی خیابان ۱۸ متری نیز کار کوچکی نبوده است.
این‌مسوول با بیان اینکه انتظار «به‌به و چه‌چه‌» نداشته و انتظار داریم به‌جای آنکه «پای ما را بکشند» دست ما را بگیرند تا به جلوتر قدم برداریم، افزود : در شرایطی پل خیابان فرهنگ اجرا می‌شود که بسیاری‌از سازمان‌ها و نهادها توان اجرای پروژه‌های خود را ندارند، همانند ساختمان کانون پرورش فکری در پارک آفتاب که پس‌از گذشت ۹ سال به بهره‌برداری نرسیده است.
وی با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه‌ها مشکلات و موانعی متصور است، ادامه داد : با توجه به وقوع تاخیر در اجرای پروژه پل صحبت‌هایی درخصوص تغییر پیمانکار یا عدم قابلیت وی برای انجام کار مطرح شده، درحالی که صحیح نبوده و همان‌پیمانکار با قدرت، تحت نظارت مشاوری توانمند به کار خود ادامه داده و تاکنون ۲ مورد از ۶ شمع کوبیده و بتن‌ریزی شده است.

فکور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شکایت شهرداری از یک منتقد، یادآور شد : در طول عمر خود از کسی شکایت نکرده، اما مجبور به شکایت شده‌ام.
شهردار خمام با بیان اینکه فرد مذکور بارها علیه من و شورا نوشته یا سخن گفته، اذعان داشت : با این‌وجود توجهی به این‌موضوعات نداشته، چرا که گفته‌ایم کار و وظیفه خود را انجام خواهیم داد، اما زیرسوال بردن خدمات کارگران شهرداری پذیرفتنی نیست.
وی با اشاره به اینکه نمی‌توانم در شرایطی‌که کارگران زحمتکش از ۵ صبح مشغول نظافت شهر بوده، اما گفته می‎شود شهر نظافت نمی‌شود سکوت اختیار کنم، ادامه داد : در اظهارات خود آورده‌ام که برای شخص خود شکایت نکرده و به‌شخصه هیچ شکایتی حتی اگر به بنده توهین شود ندارم، بلکه وقتی به پرسنلی‌که با کمترین حقوق و بیشترین زحمت در زمانی‌که شما خواب هستید به نظافت شهر می‌پردازند و حقوق عقب‌افتاده دارند که آن‌هم باید از درآمد شهرداری پرداخت شود، نمی‌توانم کوتاه بیایم ؛ چرا که باید حرمت کارگران حفظ شده و انتظار داریم تخریب صورت نگیرد.

به گزارش خمام‌نیوز، در جلسه اخیر شورای شهر سیدمجتبی حسینی‌نسب «عضو شورا» با بیان اینکه از شهردار خواهش می‌کنیم به‌عنوان یک شخص حقوقی شکایت خود را از فرد منتقد بازپس گیرد، گفته بود : ان‌شاالله همه به سمت عفو و گذشت حرکت کنیم. همچنین بابک نیکو «عضو دیگر شورا» به شهردار خمام درخصوص شکایت از یک شهروند منتقد تذکر داده و خواستار تضمین آزادی بیان در شهر گردیده بود.


موضوع : شهرداری، شورای شهر
http://khna.ir/86598

دیدگاه شما چیست ؟!