خمام - برای پوشش سامانه ۱۲۱ از بخش خمام اعلام نیاز شده است
رییس اداره برق خمام مطرح کرد :

برای پوشش سامانه ۱۲۱ از بخش خمام اعلام نیاز شده است

شهروندان می‌توانند علاوه‌بر تماس با تلفن ۳۴۴۲۲۵۱۱ اداره برق خمام، برای دریافت اطلاعات و جزییات علت قطعی‌ها با سامانه ۱۲۱ تماس حاصل نمایند.

یکشنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۰۴ KHNA86255

رییس اداره برق خمام با اشاره به قطعی چندساعته برق شهر خمام در روز شنبه، عنوان کرد : قطعی برق به‌دلیل نقص فنی در سرکابل خط انتقال محدوده کارخانه شهد رخ داده بود، که منجر به خاموشی برق شهر خمام، مسیر خمام به خشکبیجار و همچنین محدوده فشتکه گردید.
رضا جاهد صبح امروز در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه بلافاصله کارکنان اداره برق خمام به‌جهت رفع عیب اعزام شده و پیگیری‌های لازم صورت پذیرفت، تصریح کرد : یکی‌از سرکابل‌ها سوخته و متعاقب آن دو سرکابل دیگر و کابل‌ها آسیب دیده بودند، که تهیه بالابر و تعویض قطعات آسیب‌دیده امری زمان‌بر بوده است.
وی با تاکید بر اینکه برای برق‌دار نمودن شهر خمام از برق برگشتی‌از فشتکه بهره‌گرفته شد، که بار ۲۵۰ آمپر شهری در کنار ۲۰۰ آمپر فشتکه منجر به پاره‌شدن کابل فشار قوی گردید، افزود : قطعی‌های مناطق مختلف شهری و روستایی ارتباطی با موارد برنامه‌ریزی‌شده نداشته و این‌قطعی‌ها تا ساعت ۱۸ روز گذشته برطرف گردید.

این‌مسوول همچنین در پاسخ به انتقاد شهروندان مبنی‌بر اشغال‌بودن تلفن ۳۴۴۲۲۵۱۱ در مواقع قطعی برق، خاطرنشان کرد : قطعی گسترده با تماس بالای شهروندان همراه بوده، که البته قبلاْ برای پوشش سامانه ۱۲۱ از بخش خمام اعلام نیاز نموده و برای توسعه سامانه پاسخگویی بخش‌های شهرستان رشت تا پاییز سال جاری وعده داده شده است.

به گزارش خمام‌نیوز، شهروندان می‌توانند علاوه‌بر تماس با تلفن ۳۴۴۲۲۵۱۱ اداره برق خمام، برای دریافت اطلاعات و جزییات علت قطعی‌ها با سامانه ۱۲۱ تماس حاصل نمایند.


موضوع : اداره‌ی برق
http://khna.ir/86255