خمام - افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها تخلف است
ویژه
شهردار خمام مطرح کرد :

افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها تخلف است

شهروندان می‌توانند تخلفات را با یادداشت‌نمودن شماره‌ی پلاک تاکسی یا کد شناسایی راننده‌ی آن به ۳۴۴۲۳۲۱۱ «واحد تاکسیرانی شهرداری» گزارش نمایند.

سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴ KHNA86099

در شرایطی‌که شنیده‌ها از افزایش نرخ کرایه خمام-رشت به ۴ هزار تومان، خمام-خشکبیجار به ۳ هزار تومان و داخلی به ۱,۵۰۰ تومان حکایت دارد، شهردار خمام هرگونه تغییر نرخ را منوط به اعلام واحد تاکسیرانی شهرداری دانسته است.
موسی فکور در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه تاکنون مصوبه‌ای مبنی‌بر افزایش نرخ کرایه حمل و نقل درون‌شهری و مواردی‌که مربوط به حوزه مدیریت شهری می‌شود نداشته‌ایم، تصریح کرد : درخواست افزایش قیمت را اخیراْ از تاکسی‌ها و آژانس‌ها دریافت نموده‌ایم، که این‌موضوع باید در جلسه آتی شورای شهر خمام مورد بررسی قرار گیرد.
این‌مسوول هرگونه افزایش نرخ کرایه را خلاف قانون و تخلف دانسته و با تاکید بر اینکه معتقدیم باید افزایش نرخ برابر با قانون و مصوبه صورت بپذیرد، خاطرنشان کرد : به رانندگان تذکر داده شده که افزایش قیمت را بدون مصوبه رسمی اعمال نکرده و منتظر اعلام واحد تاکسیرانی باشند.

به گزارش خمام‌نیوز، شهروندان می‌توانند تخلفات را با یادداشت‌نمودن شماره‌ی پلاک تاکسی یا کد شناسایی راننده‌ی آن به ۳۴۴۲۳۲۱۱ «واحد تاکسیرانی شهرداری» گزارش نمایند.


موضوع : تاکسیرانی، شهرداری
http://khna.ir/86099