خمام - حضور ۳ خمامی در سریال تلویزیونی وارش
از شبکه ۳ به‌روی آنتن رفت ؛

حضور ۳ خمامی در سریال تلویزیونی وارش

فهیمه مومنی به‌عنوان بازیگر، محسن وفاجوی‌دیانتی به‌عنوان دستیار تدارکات و بازیگر و همچنین علی محمدی به‌عنوان هنرور به ایفای نقش در سریال وارش پرداخته‌اند.

سه شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹ KHNA83674

سریال تلویزیونی «وارش» به نویسندگی جابر قاسمعلی و کارگردانی احمد کاوری جدیدترین تولید شبکه سوم سیما می‌باشد که پخش آن پس‌از پایان فوق لیسانسه‌ها آغاز گردیده است.
نام قبلی این سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» بوده که در فاصله کمی مانده به پخش تغییر نموده و علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، رامین راستاد، مهدی امینی‌خواه، سهیلا رضوی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی‌بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ‌زاده، بهراد خرازی، نسرین بابایی، فرج‌الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی، فهیمه مومنی، نرجس بدرطلالعی و شیرین محسنی از جمله بازیگران این‌سریال تلویزیونی بوده و محسن وفاجوی‌دیانتی به‌عنوان دستیار تدارکات و بازیگر و همچنین علی محمدی از خمام به‌عنوان هنرور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه‌ی داستان این‌سریال ۳۰ قسمتی که ساعت ۲۰:۴۵ هر شب به روی آنتن می‌رود، آمده است : یارمحمد سیستانی براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى‌رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرى آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى‌زند و مقابل تراب مى‌ایستد. وارش بیوه جواد که سال‌ها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى‌بندد و به تراب جواب رد مى‌دهد. تراب نقشه‌اى مى‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى‌کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى‌زند.

گفتنی‌است، در فاز اول سریال بخش‌های مربوط به دهه‌های سی و چهل تصویربرداری شده، اما فاز دوم با دهه ۵۰ که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکترها می‌شود، مقابل دوربین می‌رود.


موضوع : سریال
http://khna.ir/83674