خمام - طرح پارک جنگلی و بازگشایی مسیر تازه به ساحل خمام ارایه شد
ویژه
دهیار جفرود بالا خبر داد :

طرح پارک جنگلی و بازگشایی مسیر تازه به ساحل خمام ارایه شد

حر ترابی بر فعالیت ۶ ناجی غریق در ساحل جفرود بالا به‌عنوان منطقه‌ای خطرآفرین تاکید کرده و اذعان داشت : ۱۳ نفر در جمعه گذشته از غرق شدن در ساحل جفرود بالا نجات یافتند.

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴ KHNA80503

دهیار روستای جفرود بالا از مدیریت ساحل جفرود بالا بخش خمام توسط پیمانکار بخش خصوصی به مدت ۳ ماه خبر داد.
حر ترابی در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه پیمانکار از سوی فرمانداری معرفی شده و مدیریت سواحل جفرود بالا خمام و چپرپرد پایین خشکبیجار طی رایزنی با سازمان منطقه آزاد انزلی به‌منظور ارتقای سطح کیفی ساحل صورت پذیرفته است، عنوان کرد : جمع‌آوری زباله به صورت روزانه، پرداخت هفتگی حقوق ناجیان غریق، کرایه جت اسکی و قایق تفریحی و همچنین نصب بنر و … در اجرای طرح سالم‌سازی از جمله تعهدات پیمانکار به شمار می‌رود.
وی با اشاره به دریافت ورودی از سوی پیمانکار، تصریح کرد : ساحل جفرود بالا بخش خمام با تابلویی در ورودی آن مشخص گردیده و دریافت عوارض هیچگونه منع قانونی نداشته و صرفاً با هدف خدمت‌رسانی بهتر به مردم، با نظارت دهیاری روستا صورت می‌پذیرد.
ترابی همچنین بر فعالیت ۶ ناجی غریق در ساحل جفرود بالا به‌عنوان منطقه‌ای خطرآفرین تاکید کرده و اذعان داشت : ۱۳ نفر در جمعه‌ی گذشته از غرق شدن در ساحل جفرود بالا نجات یافتند.

این‌مسوول به ارایه طرحی به بخشداری خمام برای ایجاد پارک جنگلی جفرود بالا اشاره کرده و خاطرنشان کرد : این‌طرح در صورت دریافت تاییدیه از سوی سازمان‌های زیربط، نداشتن مشکلات زیست‌محیطی و تامین اعتبار، مسیر تازه‌ای از روستای کویشا به جفرود بالا بازگشایی نموده و می‌تواند از نظر گردشگری و اشتغال‌زایی اثرگذار باشد.


موضوع : در روستا، دهیاری، سواحل دریا
http://khna.ir/80503