خمام - حمایت نمازگزاران خمامی از سپاه پاسداران
به روایت تصویر ؛

حمایت نمازگزاران خمامی از سپاه پاسداران

مردم نمازگزار خمام در قالب راهپیمایی بعداز نماز جمعه حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ KHNA79504

حجت‌الاسلام حامد اسدالله‌زاده روز گذشته در خطبه دوم از نماز جمعه مسجد جامع شهر خمام اقدام رژیم امریکا علیه سپاه پاسداران را خبیثانه توصیف کرده و عنوان کرد : این‌اقدام ادامه همان خباثت‌های گذشته‌ای است که علیه نظام و انقلاب اسلامی ایران انجام شده، با این‌تفاوت که در محاسبات خود غیرت نظام اسلامی و مردم غیور کشورمان نسبت به سپاه پاسداران را محاسبه نکرده بودند.
امام جمعه خمام با تاکید بر اینکه مردم غیرتمند کشورمان صدای جانشین فرمانده کل سپاه را که در سیل اخیر گفته بود «اگر لازم باشد پاسداران حاضرند جلوی سیل بخوابند، تا آسیبی به شما نرسد» را در خاطر دارند، آن‌وقت آنها می‌خواهند بین سپاه و مردم جدایی افکنند، تصریح کرد : به قول رهبر معظم انقلاب اسلامی «این گربه رقصانی جدید شما نه تنها عزم مردم را در مقابله با شما کم نکرد، که عزمشان را جزم‌تر کرد تا با مشت‌های گره کرده، محکم‌تر از گذشته فریاد مرگ بر امریکا را برآورند».
وی با بیان اینکه پاسداری یک فرهنگ است و هرکس با هر سلیقه و تفکر سیاسی می‌تواند پاسدار این‌نظام و ارزش‌ها باشد، ادامه داد : از طرف خودم و به نمایندگی از مردم خمام از مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شهرستان رشت به جهت حرکت زیبایی که در حمایت از سپاه پاسداران نمودند، تشکر می‌کنم.
به گفته‌ی وی، حضور مردم و مسوولین در نماز جمعه به‌منظور حمایت از سپاه پاسداران و راهپیمایی بعد از نماز یک پیام واضح و روشن برای رژیم تروریستی آمریکا دارد، که اگر از سپاه پاسداران و مردمی که از فرزندانشان در سپاه حمایت کرده‌اند عصبانی هستید، با این عصبانیت بمیرید، که خداوند عالم است به آن ترس و وحشتی که در دل‌های شما وجود دارد.
اسدالله‌زاده همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن روز جوان، اذعان داشت : همه بارها گفته‌اند که کلید حل مشکلات و معضلات کشور، جوان‌گرایی و اعتماد کردن به جوانان در پست‌های مختلف فنی و مدیریتی است، اما عملاً اتفاق زیادی در این زمینه انجام نشده و پیشنهاد بنده به مدیران بخش خمام این است که از خودمان شروع نموده و با تعریف عملی جایگاه مشاور جوان به صورت افتخاری، سد را برای استفاده از جوانان در عرصه‌ی مدیریتی بشکنیم.

فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت نیز روز گذشته در بین نمازگزاران شهر خمام، گفت : سپاه از هر تهدیدی برای قوی‌تر شدن استفاده نموده و از جنگ تحمیلی سکویی برای دست‌یابی به مولفه‌های جدید قدرت ساخته است.
سرهنگ حسن امینی با تاکید بر اینکه خدمات سپاه در حوزه‌های مختلف، به ویژه محرومیت‌زدایی بر کسی پوشیده نیست، ادامه داد : انقلاب اسلامی در آینده کمر قدرت‌های بزرگ را خواهد شکست و به پیروزی خواهد رسید.
به گفته‌ی وی، اتفاقاتی که در یمن، سوریه و عراق افتاد، توطئه جدیدی از دشمن بود که سپاه توانست بین ابزار و اهداف آنها فاصله ایجاد کند. همچنین توطئه ایجاد تکفیری‌ها در سوریه فرصتی برای ما به وجود آورد تا فاصله جغرافیایی خود را با جبهه مقاومت کاهش داده و شکل جدیدی به هندسه قدرت ببخشیم.
امینی با بیان اینکه در کشورهایی مانند یمن، عراق، فلسطین و سوریه ساختارهایی شکل گرفته که مردم در حال مقاومت برای دست‌یابی به حق خود هستند، یادآور شد : امروز همه شهرهای اسرائیل در تیررس آتش و موشک‌های مقاومت است و سپاه به آنها هشدار می‌دهد که اگر شعله جنگ جدیدی برافروخته شود، موجب نابودی اسرائیل خواهد شد.
وی با تاکید بر آنکه اگر جنگی آغاز شود آمریکا فرصت حمایت از اسرائیل را نداشته و صهیونیست‌ها حتی قبرستان برای دفن سربازان خود نخواهند داشت، عنوان کرد : امروز رژیم تروریستی آمریکا حتی نمی‌تواند بودجه ساخت یک دیوار را در مرز مکزیک تامین کند و بسیاری از مردم این کشور در فقر هستند.
به گفته‌ی فرمانده سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت، آمریکایی‌ها علت زوال خود را نداشتن رهبر معنوی اعلام می‌کنند و ما در نقطه مقابل دقیقاً از وجود رهبری حکیم، شجاع و هوشمند بهره‌مند بوده‌ایم.
امینی، در پایان خاطرنشان کرد : آمریکا به طرز خجالت‌آوری سوریه را ترک کرد، تا تمام نگاه‌ها دوباره به سمت سپاه پاسداران، این ذخیره‌ی استراتژیک اسلام بچرخد.

به گزارش خمام‌نیوز، مردم نمازگزار خمام در قالب راهپیمایی بعداز نماز جمعه حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.


موضوع : راهپیمایی، سپاه، گزارش تصویری، نماز جمعه
http://khna.ir/79504

۱ دیدگاه

  • خمامی در مورخ 1398/01/24 - 20:31 می‌نویسد :

    اقای [!] بهتر نیست دستور بفرمایید در چنین مراسماتی رئوس ادارت هم حضور داشته باشند.