خمام - خود را برای مسابقات جام جهانی آماده می‌کنم
امیررضا پوررمضانعلی مطرح کرد :

خود را برای مسابقات جام جهانی آماده می‌کنم

به گفته‌ی وی، در مسابقات جام ستارگان که به میزبانی منطقه آزاد در گیلان برگزار می‌شود حضور خواهم داشت.

سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴ KHNA54361

امیررضا پوررمضانعلی با اشاره به اینکه برای نخستین بار یک گیلانی توانست سهمیه بازی‌های جام جهانی شطرنج را به دست آورد، اظهار کرد : با حمایت‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناسب در شطرنج گیلان توانستم با قهرمانی در مسابقات غرب آسیا برای اولین بار استان گیلان را صاحب نماینده در مسابقات جام جهانی شطرنج کنم.
شطرنج‌باز گیلانی با اشاره به اینکه از کیومرث بیات «رئیس هیئت شطرنج گیلان» که برای پیشرفت شطرنج گیلان زحمت فراوانی می‌کشند نهایت سپاس و تشکر را دارم، افزود : مسابقات غرب آسیا‌ از تاریخ ۹ ‌تا ۱۶ تیر‌ در شهر تهران برگزار شد که مهم‌ترین رقبای من در این مسابقات هم‌میهنان ایرانی‌ام بودند. ایران قطب شطرنج غرب آسیا است.
وی با اشاره به اینکه قهرمان این مسابقات راهی بازی‌های جام جهانی می‌شود، گفت : خدا را شکر در حضور شطرنج‌بازان قدرتمند کشورم توانستم مقام قهرمانی این مسابقات را به دست آورم و با برنامه‌ریزی‌های دقیق خود را آماده مسابقات جام جهانی می‌کنم.
پوررمضانی با بیان اینکه به همراه تیم سایپا در مسابقات باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنم، گفت : پیش از اینکه به همراه تیم سایپا در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت کنم، احتمالاً در مسابقات جام ستارگان که به میزبانی منطقه آزاد در گیلان برگزار می‌شود حضور خواهم داشت.


موضوع : شطرنج
منبع : فارس
http://khna.ir/54361

دیدگاه شما چیست ؟!