خمام - اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تعریض محور خمام به خشکبیجار
فرماندار شهرستان رشت مطرح کرد :

اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تعریض محور خمام به خشکبیجار

به گفته‌ی سیروس شفقی، محور خمام به خشکبیجار که سالیان سال محور پرتردد و خطرآفرینی محسوب می شود به عنوان یکی از مهم ترین پروژه ها مطرح است که در راستای تعریض محور مذکور و ایجاد موانع ایمنی ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

یکشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱ KHNA47671

فرماندار شهرستان رشت در شورای اداری این شهرستان که با حضور نماینده مردم رشت در مجلس و مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد، ضمن عرض تسلیت شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو، اظهار داشت : باید خدمات شایسته دولت را به گوش مردم برسانیم.
وی نقشه راه رشت را به عنوان مرکز استان تاثیر بسیاری در ارتقای شاخص ها دانست و بیان داشت : توسعه زیرساختی فقط به یک نهاد و چند دستگاه ارتباط ندارد، بلکه همه باید خود را دخیل بدانیم.
سیروس شفقی با بیان اینکه دولت تلاش‌های مثبتی برای چشم‌انداز کشور داشته است، افزود : یک نمونه از تلاش‌های بزرگ دولت دستاورد ملی برجام بوده که همه مسئولان و مردم ایران در آن نقش داشته‌اند.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، گفت : باید در جهت برگزاری هرچه بهتر و با شکوه‌تر انتخابات تلاش کنیم تا باز هم شاهد یک حماسه ملی دیگر که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلام است باشیم.
فرماندار شهرستان رشت بیان داشت : نباید به هیچ فرد یا گروهی اجازه دخل و تصرف در انتخابات را بدهیم، زیرا به گفته رهبر فرزانه انقلاب رای مردم حق‌الناس است و میزان رای ملت است. وی گفت : با توجه به اینکه رشت مرکز استان است همه سازمان‌های مربوط باید در راستای ارتقاء زیبایی سیمای شهر تلاش کنند و این امر تنها وابسته به یک دستگاه یا سازمان نیست.
فرماندار شهرستان رشت گفت : ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار در خصوص تامین آب شرب بهداشتی سراوان در نظر گرفته شده است که ۲۵۰ میلیون تومان امسال محقق می شود و ۵۰۰ میلیون تومان هم سال آینده برای برخورداری مردم منطقه سراوان از آب شرب بهداشتی اختصاص می یابد.
وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی بعنوان یکی از ضروریات مطرح هستند، افزود : محور خمام به خشکبیجار که سالیان سال محور پرتردد و خطرآفرینی محسوب می شود به عنوان یکی از مهم ترین پروژه ها مطرح است که در راستای تعریض محور مذکور و ایجاد موانع ایمنی ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به وضعیت آبرسانی نواحی ۸ و ۹ شهرستان، گفت : حدود ۱۵۰کیلومتر در ۱۲ روستا از ناحیه هشت بخش مرکزی و خمام لوله گذاری انجام گرفته است، همچنین بیش از ۱۰ روستا در ناحیه ۹ داریم که لوله گذاری آن در حال انجام است و طبق گزارشات اعلام شده تا پایان خرداد ماه سال آتی به اتمام خواهد رسید.
شفقی با بیان اینکه جهت آب شرب بهداشتی بخش سنگر هم تمهیدات لازم اندیشیده شده و در هفته دولت سال آتی به بهره برداری می رسد، تصریح کرد : ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار در خصوص تامین آب شرب بهداشتی سراوان در نظر گرفته شده است که ۲۵۰ میلیون تومان امسال محقق می شود و ۵۰۰ میلیون تومان هم سال آینده برای برخورداری مردم منطقه سراوان از آب شرب بهداشتی اختصاص می یابد.
وی با تاکید بر اینکه رشت الگوی استان است، ادامه داد : مدیران امروز باید با خلاقیت از کوچکترین فرصت ها بهره مند شوند و با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، برنامه ریزی لازم را انجام دهند. مدیران ما در حوزه های کاری خود برنامه های قابل اندازه گیری داشته باشند و اطلاعات کاملی از پروژه های در دست اقدام داشته باشند.
فرماندار شهرستان رشت، تصریح کرد : آب کشاورزی از اولویت هاست که باید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان توقیم زراعی شهرستان را ارائه و اجرایی نماید.
شفقی، تاکید کرد : هر کاری در دستگاه اجرایی مستلزم داشتن برنامه است، لذا مدیران ما تا پایان سالجاری برنامه سال ۹۶ حوزه خود را ارائه نمایند. فرمانداری یقینا در راستای وظایف قانونی عملکرد دستگاه های اجرایی را مورد ارزیابی قرار می دهد. همچنین مرخصی و ماموریت مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با هماهنگی فرمانداری باشد، حضور در نماز جمعه، تکریم ارباب رجوع، تعامل مناسب با اصحاب رسانه از دیگر عوامل ضروری است که مدیران ما باید مدنظر قرار دهند.


موضوع : فرمانداری
منبع : دیارمیرزا
http://khna.ir/47671

دیدگاه شما چیست ؟!