خمام - افتخار آفرینی حنانه حسین‌زاده در مسابقات کشوری محاسبه ذهنی
ویژه
با کسب مقام سوم ؛

افتخار آفرینی حنانه حسین‌زاده در مسابقات کشوری محاسبه ذهنی

حنانه حسین‌زاده موفق به کسب مقام سوم کشوری در مسابقات محاسبه ذهنی با استفاده از چرتکه شد.

سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۶ KHNA31749

حنانه حسین‌زاده موفق به کسب مقام سوم کشوری در مسابقات محاسبه ذهنی با استفاده از چرتکه شد.
در این مسابقات که 29 شهریور در 8 سطح و با حضور 600 شرکت‌کننده در سالن همایش رازی برج میلاد برگزار شد، پروفسور ون مونتاگو دانشمند برجسته بیوتکنولوژی و بنیانگذار سیستم انتقال ژن به گیاهان در جهان حضور داشت.
طرح توسعه و محاسبه ذهنی با استفاده از چرتکه یک برنامه منحصر به فرد برای رشد کودکان است که با به‌کارگیری از چرتکه سبب توسعه کل مغز یا به عبارتی سبب توسعه نیمکره چپ و راست به‌طور همزمان می‌شود. دانش‌آموزان در سنین بین 5 تا 13 سال با یادگیری انجام محاسبه ذهنی با سرعت و دقت، ظرفیت ذهن خود را توسعه می‌دهند که این سبب بهبود مهارت‌هایی نظیر مدیریت زمان، تمرکز و توانایی حل مساله می‌شود که در موفقیت آنها در همه رشته‌ها و زندگی روزمره نقش اساسی دارد.
این طرح دارای 10 ترم برای دانش‌آموزان 8 تا 13 سال و 13 ترم برای دانش‌آموزان 5 تا 7 سال می‌باشد که هر ترم حدود 90 الی 105 روز به طول می‌انجامد. برنامه‌ی ucmas نه تنها منجر به اعتماد به نفس و تسلط در ریاضیات می‌شود، بلکه با ایجاد یک چارچوب زیربنایی سبب توسعه مهارت‌های مورد نیاز برای یادگیری در مدرسه و زندگی روزمره کودکان می‌شود. از سال 1993 میلادی تاکنون بیش از 55 کشور به عضویت موسسه ucmas درآمده و میلیون‌ها کودک در سراسر جهان از برنامه‌های آموزشی این سیستم بهره‌مند شده‌اند.

milads


موضوع : دانش آموزان
http://khna.ir/31749

۱ دیدگاه

  • خمامی در مورخ 1394/07/15 - 12:45 می‌نویسد :

    احسنت به بانوی با استعداد خمامی…درود به توانایی جوانان خمامی و تبریک به والدین پیگیر و زحمتکش این عزیزان