خمام - مشخص‌نیست چه تغییر محسوسی پس‌از شهرستان‌شدن خمام صورت‌پذیرفته است
یادداشت شهردار ادوار اول و دوم /

مشخص‌نیست چه تغییر محسوسی پس‌از شهرستان‌شدن خمام صورت‌پذیرفته است

احمد پارسایی با بیان اینکه باید به‌جای توجه به مرکز شهر، خدمات‌رسانی متوازنی به کل محدوده شهری ارائه شود، افزود: مگر قرار است شهر کوچک بماند؟ نباید شهری با این‌جمعیت بزرگ شود؟

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲ KHNA109201

شهردار ادوار اول و دوم شورای اسلامی شهر خمام با بیان اینکه خمام چندین‌سال است که به شهرستان تبدیل‌شده اما مشخص‌نیست چه تغییر محسوسی در آن صورت‌پذیرفته، عنوان کرد: مسوولان به‌غیر از تخریب پیاده‌رو و موزاییک‌کاری، چه اقداماتی انجام داده، یا چند خیابان جدید بازگشایی شده است؟
احمد پارسایی در یادداشتی تحت عنوان «درد دل یک پیرمرد ۸۰ ساله» که در اختیار خمام‌نیوز قرار گرفته، نوشت: در مرکز شهر خمام یک میدان قرار دارد که در گذشته به آن میدان ششم بهمن و سپس میدان آزادی می‌گفتند. این‌میدان حالا به‌نام میدان نماز نامگذاری شده و چندین‌بار مورد تخریب و بازسازی قرار گرفته، که این‌تخریب و بازسازی هزینه‌های زیادی را دربر داشته است.
وی با بیان اینکه باید به‌جای توجه به مرکز شهر، خدمات‌رسانی متوازنی به کل محدوده شهری ارائه شود، افزود: مگر قرار است شهر کوچک بماند؟ نباید شهری با این‌جمعیت بزرگ شود؟ چرا کسی به فکر این‌مساله نیست؟
به گفته‌ی پارسایی، در طرح هادی مربوط به دوره بخش‌بودن خمام چندین‌خیابان ۳۰، ۱۸، ۱۴ و ۱۲ متری در نقشه دیده میشد، اما در نقشه جدید این‌خیابان‌ها به ۱۸، ۱۲ و ۱۰ متری تغییر یافته‌اند.
شهردار سابق خمام با اشاره به فاقد بیمارستان‌بودن خمام و همچنین کلنگ‌زنی یک بیمارستان خصوصی در سال‌های قبل با حضور معاون وقت امور عمرانی استانداری گیلان، یادآور شد: در آن‌زمان به‌خاطر دارم که اقدامات عمرانی آغاز شده، برای آن هزینه‌هایی گردیده بود و حتی از آن عکس و گزارش تهیه شده‌بود، اما مشخص‌نیست به چه سرنوشتی دچار گردیده و چه کسانی باید پیگیر این‌موضوع می‌شدند.


موضوع : یادداشت
http://khna.ir/109201

۱ دیدگاه

  • ناشناس در مورخ 1402/12/21 - 06:59 می‌نویسد :

    با تمام احترامی که برای این مرد بزرگ قائل هستم یک سؤال دارم از ایشان، و اون اینه که چرا در زمان تصدی شما به عنوان شهردار در شهرداری‌ خمام خیابان های ۳۰ و ۱۸ متری عبوری از روی اراضی شما حذف شد. این مارو به یاد یک ضرب المثل می اندازد:رطب خورده،منع رطب کی کند.


بازنشر یادداشت‌ها و انتشار جوابیه‌های دریافتی به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.