خمام - روابط عمومی شهرداری: اگر خرید زباله‌سوز قابلیت اجرایی داشت، چرا این‌نسخه را برای سراوان تجویز نمی‌کنید؟
ویژه
واکنش تند به اظهارات یک نماینده؛

روابط عمومی شهرداری: اگر خرید زباله‌سوز قابلیت اجرایی داشت، چرا این‌نسخه را برای سراوان تجویز نمی‌کنید؟

آقای نماینده؛ از بودجه ۱۵ میلیارد تومانی در اختیار جنابعالی در سال ۱۴۰۱ و بودجه ۲۵ میلیارد تومانی در سال ۱۴۰۲ چند ریال به جمعیت ۲۵ هزار نفری شهر خمام اختصاص یافته؟

جمعه، ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵ KHNA105889

روابط عمومی شهرداری خمام نسبت به اظهارات یکی‌از نمایندگان مردم رشت‌وخمام در مجلس شورای اسلامی درخصوص لزوم خرید زباله‌سوز برای سایت زباله خواچکین واکنش نشان داد.
در بخشی‌از متن جوابیه به نزدیک‌شدن به فصل انتخابات و طرح مطالب پوپولیستی از سوی برخی‌از افراد شناخته‌شده طی ۳ سال و اندی از عمر مجلس یازدهم اشاره شده و عنوان گردیده: این‌اظهارات بیانگر عمق ناکارآمدی و ضعف عملکردی در حوزه انتخابیه ایشان است.
به گفته‌ی روابط عمومی شهرداری، همه مردم شهر خمام استحضار دارند که طی ۲ سال اخیر مدیریت شهری همه توان خویش‌را به‌کار بسته که نه‌تنها مشکلات زیرساختی و توسعه عمران شهری با سرعت به‌پیش برود، بلکه درصدد است تا دغدغه مردم عزیز شهر در آینده نزدیک برای همیشه بابت دفع بهداشتی زباله حل گردد.
در ادامه این‌جوابیه، آمده است: آقای نماینده؛ از بودجه ۱۵ میلیارد تومانی در اختیار جنابعالی در سال ۱۴۰۱ و بودجه ۲۵ میلیارد تومانی در سال ۱۴۰۲ چند ریال به جمعیت ۲۵ هزار نفری شهر خمام اختصاص یافته؟ طرح مطالب کلیشه‌ای خرید زباله‌سوز از سوی شهرداری خمام توسط جنابعالی اگر قابلیت اجرایی داشت، چرا تاکنون همین‌نسخه را برای سایت زباله سراوان تجویز ننموده‌اید؟ چرا همواره تمایل دارید که افکار عمومی شهروندان را به تمسخر بگیرید؟
در جوابیه شهرداری با اشاره بر اینکه آیا رفتارها و گفتارهای شما طی دوره نمایندگی جز هزینه برای نظام و مردم گیلان چیز دیگری به همراه داشته، ذکر شده: بهتر نیست از تجارب تلخ تحریک و قراردادن مردم عزیز و دردمند سراوان در مقابل مسوولین و حاکمیت درس بگیرید و به‌جای فرافکنی، به‌دنبال التیام آلام و دردهای مردم حوزه انتخابیه و حل مشکلات معیشتی آنان باشید؟
در پایان، خاطرنشان گردیده: بهتر است با طرح موضوعات نسنجیده نمک بر زخم مردم نپاشید و خون به دل مردم نکنید!


موضوع : جوابیه، زباله، شهرداری، مجلس، محیط زیست
http://khna.ir/105889

۱ دیدگاه

  • ناشناس در مورخ 1402/05/21 - 23:00 می‌نویسد :

    in [!] be dard laaye jerz mikhorad!


بازنشر یادداشت‌ها و انتشار جوابیه‌های دریافتی به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.