خمام - تعاونی مصرف فرهنگیان خمام به عنوان برترین تعاونی استان گیلان در حوزه‌ی توزیع انتخاب شد
ویژه
در گفتگو با مدیرعامل تعاونی مطرح شد ؛

تعاونی مصرف فرهنگیان خمام به عنوان برترین تعاونی استان گیلان در حوزه‌ی توزیع انتخاب شد

تعاونی مصرف فرهنگیان خمام در همایشی که اخیراً در استانداری گیلان با حضور معاونت استانداری برگزار شد به عنوان برترین تعاونی در حوزه‌ی توزیع و یکی از برترین تعاونی‌های استان گیلان معرفی شد.

چهارشنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶ KHNA56922

مهدی صمیمی‌شارمی در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه تعاونی فرهنگیان خمام از جمله تعاونی‌های برتر گیلان به شمار می‌رود، عنوان کرد : هر ساله همزمان با هفته‌ی تعاون اداره‌ی کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به معرفی برترین تعاونی‌های استان در شاخه‌های تولیدی، توزیعی، کشاورزی، صنعتی، خدماتی، حمل و نقل، اعتبار، مسکن و … کرده و فاکتورهایی از قبیل تراز مالی، میزان سرمایه، میزان سود تعلق گرفته به سهام‌داران، میزان اشتغال‌زایی، عملکرد و … را ارزیابی می‌نماید، که تعاونی مصرف فرهنگیان خمام در همایشی که اخیراً در استانداری گیلان با حضور معاونت استانداری، رئیس امور تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، فرمانداران و سایر مسئولین برگزار شد به عنوان برترین تعاونی در حوزه‌ی توزیع و یکی از برترین تعاونی‌های استان گیلان معرفی شد.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره تعاونی فرهنگیان خمام، ادامه داد : چندصد تعاونی فعال گیلانی امسال مورد ارزیابی قرار گرفته و خوشبختانه تعاونی فرهنگیان خمام با کسب امتیاز بالا همچون سال‌های گذشته در جمع برترین‌ها قرار گرفت، که این موضوع در سایه‌ی اعتماد و همکاری اعضا به تعاونی، برخورداری از هیئت مدیره‌ای منسجم، در صحنه بودن مردم، شفافیت عملکرد و تراز مالی مناسب رقم خورده است.
به گفته‌ی وی، سرمایه‌ی تعاونی فرهنگیان خمام در حال حاضر به ۳ میلیارد تومان رسیده که از دو اتحادیه‌ی توزیعی دیگر در گیلان بیشتر است.
صمیمی‌شارمی به خدمت‌رسانی این تعاونی به سراسر بخش خمام اشاره نموده و تصریح کرد : تعاونی فرهنگیان خمام علاوه بر فرهنگیان به غیر فرهنگیان که توسط یک فرهنگی ضمانت گردیده یا از سهام‌داران مجموعه باشند نیز خدمت‌رسانی نموده و حتی امکان خرید از یکی از فروشگاه‌های بزرگ عرضه محصولات غذایی در خمام را به صورت اقساطی و با همان قیمت مصرف کننده فراهم می‌نماید، که البته در تلاش هستیم تا ساختمان تعاونی را که متعلق به فرهنگیان و مردم است گسترش داده و پشت ساختمان فعلی ساختمانی ۸۰ متری اضافه نماییم که در این خصوص در حال پیگیری با شهرداری و آموزش و پرورش می‌باشیم.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره تعاونی فرهنگیان خمام با بیان اینکه با توجه به شرایط اقتصادی فعلی در مقایسه با سال گذشته حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد تراز مالی این تعاونی رشد داشته که منجر به افزایش سود قابل تقسیم بین سهام‌داران می‌شود، خاطرنشان کرد : علاوه بر خرید اقساطی کالا، شرایطی برای اعطای وام نیز از صندوق تعاونی فرهنگیان خمام به صورت قرض الحسنه فراهم گردیده است.
به گفته‌ی وی، علاقه‌مندان برای پیوستن به جمع سهام‌داران می‌توانند درخواست خود را به تعاونی فرهنگیان خمام تحویل نمایند.


موضوع : تعاونی‌ها
http://khna.ir/56922

۱۰ دیدگاه

 • ناشناس در مورخ 1396/06/22 - 23:35 می‌نویسد :

  نقل قول از متن:”مهدی صمیمی‌شارمی در گفتگو با خمام‌نیوز با بیان اینکه تعاونی فرهنگیان خمام از جمله تعاونی‌های برتر گیلان به شمار می‌رود،”
  پاسخ: هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه

 • شهروند در مورخ 1396/06/22 - 23:52 می‌نویسد :

  عزیز فرهیخته، جمله ای که نقل قول فرمودی بر مبنای کسب مقام برتر در استان در سال جاری و سالهای گذشته توسط فرهنگیان است، نه تعریف و تمجید!

 • ناشناس در مورخ 1396/06/23 - 18:20 می‌نویسد :

  دوست گرامی همه افراد اهل تفکر با شخصیت ایشان اشنا هستن. به جمله ام فکر کن(اهل تفکر)؟ ایشون تا حالا چند بار اومدن و صورت های مالیشون رو شفاف سازی کردن؟ این سهامی ایشون عرض میکنن دقیقا کجاست ؟ و در انتها سوالی که به ذهن میرسه اینه مگه ما تو کل استان چند تا تعاونی موفق داریم؟ ایشون از نظر بسیاری یه معلم ورزش نسبتا موفق در زمینه علوم ورزشی هستن.

 • ناشناس در مورخ 1396/06/23 - 18:21 می‌نویسد :

  مردم خوشحال خواهند شد که مستنداتی در این رابطه ببینید بعد قضاوت کنن

 • ناشناس در مورخ 1396/06/24 - 13:01 می‌نویسد :

  سود آوری اَ تعاونی که واقعا روشنِ که خیلی زیادِ. وقتی هرتا اسباب خانه قسطی با سود ۹ الی ۱۴ درصد بیشتر از نرخ بازار فادندِ (با نرخ نقدی گرانتر) معلوم که تعاونی پولداریه
  هَسه شما بزنید همدیگه سر میان

 • ناشناس در مورخ 1396/07/05 - 23:29 می‌نویسد :

  ایشون بخاطر سابقه حضور در جبهه و روابطی که دارن تونستن به این فرصت استفاده کنن و موفق بشن.

 • ناشناس در مورخ 1396/07/06 - 17:26 می‌نویسد :

  بعضی از افراد [!] و دارن اون تعاونی رو میگردونن چند ساله با اسم ما فرهنگیان داره بازی میشه

 • ناشناس در مورخ 1396/07/08 - 01:20 می‌نویسد :

  بابا این تعاونی رو ول کن [!] ، شاید هم اینجا [!]

 • ناشناس در مورخ 1396/07/10 - 19:02 می‌نویسد :

  اقای شارمی فردی بسیار متعهد و انقلابی و از یادگاران عرصه جبهه و شهادت هستند

 • همشهری در مورخ 1396/07/15 - 09:52 می‌نویسد :

  دوست بزرگوار
  اگر اطلاعات حداقلی ازروند کنترل صورت های مالی داشته باشید باید متوجه این مطلب باشید که شرکتی بااین حجم خرید وفروش بالا، به شدت تحت کنترل سازمان هایی از جمله دارائی است بنابراین باوجود چنین سازمان های کنترل کننده ای جای هیچگونه تخطی وجود ندارد. درضمن اگر شما جز عزیزان سهامدار باشید صددرصد درمجامع عمومی که سالیانه برگزار میگردد حضور داشته و از جزبه جز ارقام موجود درصورت های مالی مطلع خواهید شد.اگرجزسهامداران شرکت تعاونی باشید قاعدتا باید بدانید دانستن این اطلاعات ازجمله حقوق اولیه یک سهامدار می باشد.باتوجه به اینکه هرسال این مجمع برگزار می گردداگر کوچکترین مشکلی بود حداقل یکبار در این مدت۲۵سال که از زمان مدیریت جناب آقای شارمی میگذرد مشخص می شد.قابل ذکر است که تابه امروز آقای مهدی صمیمی شارمی در کلیه مجامع شرکت تعاونی فرهنگیان دارای رای اول بوده اند که این نشانه بالاترین درجه اطمینان اعضای محترم به مدیریت شرکت می باشد.