داغ : پربازدید ۳۰ روز اخیر


در جاده مرگ رخ‌داد؛

تصادف ساینا و سراتو ۲ کشته و ۱ مصدوم برجای گذاشت

در این‌سانحه که عصر امروز در محدوده روستای لات واقع‌در مسیر موسوم به جاده مرگ به وقوع پیوست، راننده حدوداً ۳۴ ساله ساینا و راننده حدوداً ۴۰ ساله سراتو جان باخته و سرنشین ساینا مصدوم شده، که توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافته است.

در محدوده چوکام؛در محدوده چوکام؛

راکب موتورسیکلت در تصادف با پژو ۴۰۵ جان‌باخت

در این‌سانحه که پیش‌ازظهر امروز به‌وقوع پیوست، راکب حدودا ۴۳ ساله موتورسیکلت در جریان برخورد خودروی پژو ۴۰۵ با موتور جان خود را از دست داد.

گزارش تصویری؛

مراسم درگذشت رییس‌جمهور در خمام برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رییسی و همراهان وی شب گذشته در مسجد جامع شهر خمام برگزار شد.

صدای شهروند /

گلایه اهالی خیابان تختی از وضعیت نامناسب آسفالت

اهالی خیابان تختی شهر خمام از وضعیت نامناسب آسفالت این‌خیابان در چندماهه اخیر پس‌از اجرای پروژه لوله‌گذاری آبفا گلایه داشته‌اند.

گزارش تصویری؛

خادمین حرم رضوی (ع) در خمام حضور یافتند

مراسم استقبال از خادمین و پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) عصر روز گذشته با حضور مردم در شهر خمام برگزار شد.

واکنش اینستاگرامی رییس شورا؛

نه قصد پاسخ دارم، نه تصمیم به توجیه!

رییس شورای اسلامی شهر خمام در واکنش به ویژه‌برنامه ترازو که در قالب یک پادکست به فاصله بین شعار تا عمل وی پرداخته بود، نوشت: ضمن تشکر از رسانه خمام‌نیوز بابت انتقاد از اینجانب، نه قصد پاسخ به مطالب را داشته و نه تصمیم به توجیه گرفته‌ام.

ویژه‌برنامه ترازو /

نگاهی به فاصله شعار تا عمل رییس شورای شهر خمام

بیشتر از نصف عمر شورای ششم شهر خمام سپری شده و حالا بعد از فراز و فرودهای متعدد و گذر از حواشی مختلف، فرصت خوبی‌است تا فاصله شعار تا عمل آنان را مورد ارزیابی قرار دهیم.

صدای شما /

نگرانی کشاورزان از عدم رهاسازی مناسب آب

کشاورزان روستای شیجان در بخش مرکزی خمام با تاکید بر عدم رهاسازی مناسب آب کشاورزی، از موضوعاتی همچون ترک‌خوردن زمین‌ها و احتمال متضرر شدن خود ابراز نگرانی نموده‌اند.

با اجرای پروژه تا ساعت ۳ بامداد جمعه؛

پیمانکار پروژه فیبر نوری برای برهم‌زدن آرامش شهروندان مجوز دارد؟

روکش آسفالت بسیاری از کوچه‌ها و خیابان‌های شهر خمام مدتی‌است که جهت انجام پروژه کابل‌کشی زمینی فیبر نوری توسط پیمانکار یک شرکت خصوصی حفاری شده و در عمل وضعیت آسفالت این‌شهر به‌جای بهبود، به شرایطی فاجعه‌بار دچار گردیده است.

دادستان خمام خبر داد:

کلاهبرداری ۱۰۰ میلیون تومانی از حساب یک شهروند نافرجام ماند

دادستان عمومی‌وانقلاب شهرستان خمام از کشف یک‌مورد کلاهبرداری رایانه‌ای و اقدام به‌موقع پرسنل بانک ملی برای مسدودسازی حساب خبر داد.

در رابطه با تعطیلی یک نانوایی؛

بخشدار مرکزی: کم‌فروشی به کاهش سهمیه آرد منجر گردید

بخشدار مرکزی خمام با اشاره به تعطیلی یکی‌از نانوایی‌های روستای فشتکه اول به‌دلیل آنچه کسر شدن سهمیه و نبود آرد عنوان گردیده، گفت: سامانه گزارش عملکرد و کارنامه نانوایان که متصل به سامانه هوشمند نانی‌نو می‌باشد به‌منظور نظارت بر عملکرد نانوایان در اختیار فرمانداری قرار داشته و نانوایان با اشتباهاتی‌که مرتکب می‌شوند، نباید منجر به ضرر شهروندان گردند.

امام جمعه خمام مطرح کرد:

اگر جان مردم اهمیت دارد، رسیدگی به وضعیت جاده مرگ در اولویت قرار گیرد

حجت‌الاسلام هادی حبیبی روز گذشته در بخشی‌از خطبه دوم نماز جمعه مسجد جامع شهر خمام با بیان اینکه استاندار گیلان در بحث مهندسی میدان ولیعصر «عج» در سال ۱۴۰۱ دستور پیگیری داده بود، اما مشخص نیست که چرا اجرایی نشده‌، عنوان کرد: هر اداره‌ای که این‌میدان را در تملک دارد، باید به وظیفه خود عمل کند.